Duyurular

 

Ülgen ÖZALP - Kurucu Başkan

 

 

Deçemko Türk Müziği Topluluğu olarak "Herkesin Bir Şarkısı Vardır" diyoruz ve Türk Sanat Müziğinin büyülü dünyasında bizlerle dolaŞmak isteyenleri  her hafta pazar günleri saat 17.30-19.30 arasında yapılan  çalıŞmalarımıza bekliyoruz.

Müracaat : Ülgen Özalp 0532 281 45 09

 

Sevgi ve dostluk içerisinde bir araya gelen mensuplarımız “1 haftanın stresini ve yorgunluğunu hoŞça geçirdikleri birkaç saat içerisinde attıklarını” dile getiriyorlar….

Tüm mensuplarımızı , ister sazları ile, isterse dekorist olarak aramızda görmek en büyük amacımız……. Deçemko Vakfı Yönetiminin verdiği destekle yola çıktığımız bu amaç için, türk sanat müziğine gönül vermiŞ herkesi aramızda görmek istiyoruz.

Desteklerinden dolayı Vakıf Yönetimine , sınırsız özverili çalıŞmaları için Şefimiz Seçil AK KUTLU'ya , Türk Müziğinin büyülü müziğini bizlere dinleten sazlarımıza ve tabiî ki sesleriyle katılan koristlerimize çok teŞekkür ediyoruz……

 

Not:Detaylı Bilgiyi Deçemko Vakfına ait 435 54 96 - 97 telefondan veya Ülgen Özalp e ait 0532 281 45 09 nolu telefondan alabilirsiniz......