Hakkımızda

Otelimiz Ege'nin berrak mavi suları, yemyeşil doğa, zeytin ağaçları ve palmiyeler içerisinde 12.000m2 yerleşim alanı üzerinde 200m özel eşsiz kum sahili ve özel iskelesiyle yaz sezonu boyunca hizmet vermektedir.

Otelimize girer girmez bu " şirin ve güzel " yere aşık olacaksınız.

şehir yaşamının karmaşıklığından ve yorgunluğundan uzak, hayal ettiğiniz bir doğa ile kucaklaşacaksınız.

Akşamüstü denize sıfır açık-kapalı çay bahçemizde çaylar içilirken, okey, tavla ve diğer masa oyunlarını denizin dibinde zeytin, çınar, palmiye ağaçlarının gölgesinde oynarken, balıkçıların barınaklarına dönüşüne, denize doymayan çocukların seslerine, günün yorgunluğunu gideren tatlı sohbetlere şahit olacaksınız.

Hava açık ise karşıda midilli adasının sahillerini de görmeniz mümkündür.

Rüzgâr sörfü ve dalma sporları meraklısıysanız dikili tam size göre. Berrak denizin ve su altı dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Güneşin doğuşunu ve batışını mutlaka izlemeli ve resimlendirmelisiniz.

Dikiliden ayrılmadan önce zengin mineral yapıya sahip doğal termal kaplıcalara uğrayabilir, sağlığınız için bu tesislerden hizmet alabilirsiniz.

Otelimiz denize sıfır üç katlı 26 standart odadan oluşan otel binası, bahçe-yeşillikler içerisinde iki odalı 26 bungalow aile evden oluşmaktadır, otelimiz 210 yatak kapasitelidir. Deniz manzaralı ana restaurant, cız-bız bar restaurant, kapalı ve açık çay ve oyun salonu, TV salonu, Cafe Bar, ıskelesi, kumlu özel plajı, şezlongları, şemsiyeleri ve diskosu, voleybol, basket sahası, çamaşırhanesi bulunmaktadır.

Çoçuk bahçesi ve spor alanı mevcut olup; dönemler içerisinde eğlence geceleri, sportif aktiviteler, turnuvalar tertiplenmekte ve istekler üzerine tekne ile Bademli Koyları ve Ayvalık Koylarına turlar düzenlenmektedir.

Otelimiz ızmir'e 120 Km, Bergama'ya 40 Km, Ayvalık'a 45 Km, Dikili Merkeze 9 Km uzaklıktadır. Tesisimize Dikili Merkezden Bademli Köyü minibüsleri devamlı çalışmaktadır.

ODALARIMIZ

Motel Odaları             26 Oda
Bungalow Aile Ev       26 Ev

 

MOTEL ODALARI

Hepsi Deniz Manzaralı, Balkon, Banyo-Wc-Devamlı Sıcak Su, Buzdolabı 3-4 Kişi Konaklayabilir.

BUNGALOW

Yeşil bir alan ve ağaçları içerisinde iki ayrı yatak odası, bir adet Banyo-Wc-Devamlı Sıcak Su Buzdolabı bulunmaktadır.
Yatak odalarının birinde iki kişilik yatak, diğerinde iki adet tek kişilik yatak mevcuttur. Bazı odalar iki ranzalıdır. 4-6 kişi konaklayabilir.

RESTAURANT

Deçemko Otelinde mutfak bir sanat, yemek bir şölendir. Deniz manzaralı ana Restoranda açık büfe kahvaltı öğle ve akşam yemeği. Mutfak şefinin hazırladığı özel yemek ve meze çeşitleriyle sizlere sunulmaktadır.